Tretje mesto za Majo Rudež na državnem prvenstvu

Ponedeljek, 8.9.2014 - Minuli vikend je v organizaciji Športnega društva Titani v Ljubljani potekalo državno prvenstvo v dresurnem jahanju. Branilka naslova iz lanske sezone, Maja Rudež, se je turnirja udeležila z dvema konjema.

S Tarkanom je nastopila v ekipni preizkušnji, ki je potekala v petek, ter v paru z Urško Kamenšek osvojila drugo mesto v ekipni razvrstitvi.
Za naslov državnega prvaka sta šteli posamični nalogi v soboto in nedeljo. Sobotno preizkušnjo je Maja Rudež s Skyline-om končala na tretjem mestu, nedeljski prosti program z glasbo pa na četrtem mestu. V skupnem seštevku ocen obeh preizkušenj je tako v boju za državni naslov osvojila tretje mesto. Naslov državne prvakinje je osvojila Neja Kogoj.